V zimě nelovíte? Děláte chybu. Okrádáte se o nálezy, které vytáhnou jiní lovci, podívejte se.

magnet fishing v zimě

Pokud v zimě nelovíte, okrádáte se o nálezy, které najdou jiní lovci. Viz nálezy nalezené v zimě.

Zima je brzy za námi. Mnozí magnet fisheri se už těší na horké léto, kdy půjdou hledat železné poklady ukryté na dně vod.

Magnet fishing však není vyhrazen pouze pro letní měsíce. Někteří fisheři loví i v zimě. Baví je to, ale je za tím i jiná pohnutka.

Lovci, kteří chodí hledat v zimě našli mnoho vzácných nálezů, které by jinak ležely na dně minimálně do léta, možná i déle. Dokud by nepřišel jiný lovec.

Magnet fishing v zimě se jednoduše vyplatí. Pokud to neděláte, okrádáte se o nálezy, které v pozdějších měsících vytáhnou jiní hledači.

Dost bylo úvodních slov. Prohlédněte si vzácné nálezy nalezené v zimě.

Nález # 1: Zbraně

magnet-fishing-weapons

První (zadní) zbraň je americká puška M1917 Enfield. Druhou zbraň se nepodařilo identifikovat. Najít ve vodě dvě zbraně je unikátní a vzácný úlovek, který se nepodaří jen tak kdekomu. K úlovku gratulujeme Fisherovi Bavarian treasure hunter.

Nález # 2: Nábojnice do protiletadlového děla

flag

Pravděpodobně je to 8,8 milimetrová nábojnice do německého protiletadlového děla Flak-41, který německá armáda používala během Druhé světové války.

Nález # 3: Kuše

magnet fishing crossbow

Nález # 4: Pistole

pistol

Pravděpodobně je to signalizační světlicová nebo startovací pistole.

Nález # 5: Nůž

knife magnet fishing

Nález # 6 (ze Slovenska): Trezor 

Kluci z týmu Magnetfiške loví i v lednu při téměř nulových teplotách. Není pro ně problém vejít do mrazivé lednové vody. I takto blázní. Odměnou bývá vzácný nález – například pokladna.

Nález # 7 (ze Slovenska): Dopravní značka

Dopravni znacka ulovena v zime

Nález # 8 (ze Slovenska): Další trezor

trezor

Zimní pasivitou se okrádáte o nálezy

Vidíte, jaké vzácné úlovky můžete najít v zimě. Lovení v zimě se vyplatí. Proto odolejte zimě a vydejte se hledat poklady i v chladném počasí.

Líbí se vám magnet fishing a chcete vidět nejlepší úlovky z českých řek a jezer? Ppřidejte se do FB skupiny Magnet fishing Czech Republic.