Doplňky

K magnetu a lanu můžete zakoupit následující doplňky.

 • Kužel proti zaseknutí

  V případě, že jste se rozhodli pro magnet 94 kg, magnet 162 kg nebo magnet 290 kg z naší nabídky, doporučujeme k němu dokoupit příslušný kužel.

  Pokud používáte magnet bez kužele, bude se zasekávat o kameny a kořeny stromů na dně řeky. Někdy se magnet zasekne tak, že ho už nevytáhnete.

  Když na magnet umístíte náš plastový kužel, magnet snadněji proklouzne mezi překážky. Kužel také díky své světlé barvě zlepšuje viditelnost magnetu pod vodou

  Kužely pasují pouze na naše jednostranné magnety se silou 94 kg, 162 kg a 290 kg. K ostatním magnetům bohužel kužely neprodáváme.

 • Ocelový hák

  Některé těžké nálezy jako například kolo, motorka, lavička nebo žebřík nelze vytáhnout magnetem. Tehdy si pomůžete hákem. Hák můžete přivázat na opačný konec lana, nemusíte kvůli němu kupovat další lano.
 • Rukavice

  Při magnet fishingu doporučujeme nosit rukavice. Nepořežete se o ostré předměty a lano se vám bude méně zařezávat do ruky.
 • Lepidlo

  Pro zajištění závěsného oka magnetu doporučujeme použít také kvalitní anaerobní lepidlo určené k zajištění kovových šroubů. Takto zajištěné spoje jsou díky lepidlu odolné vůči uvolnění i při nárazech a vibracích. Lepidlo zároveň utěsňuje závity šroubů, čímž je chrání před rezivěním.