Kde se dá najít nejvíce pokladů?

Hledejte tam, kde jsou lidé. Zkuste najít místo, kudy chodí mnoho lidí pěšky. V řekách protékajících přes velká města bývá vždy hodně kovu. Dobrým místem jsou taky turistické oblasti nebo místa oblíbené mezi rybáři. Zatímco v rybářských oblastech najdete hlavně rybářskou výstroj, v turistických destinacích najdete spoustu mobilů a foťáku. Historická místa mohou obsahovat méně artefaktů, ale jejich kvalita bývá mnohem větší.

V zahraničí bývají oblíbené přístavní a rybářské mola, v Česku jich však není až tak mnoho. Namísto toho můžete zkusit mosty, opět je ale důležité, aby po nich chodilo hodně chodců. Pokud plánujete lovit z mostu, ujistěte se, že máte dostatečně dlouhé lano.

Studny mohou také skrývat nečekané poklady. Na dovolené u moře zkuste s magnetem pobíhat i po pláži, něco lze najít i v písku. Pokud budete hledat ve slané vodě, opláchněte nakonec magnet sladkou vodou a otřete ho. Sůl urychluje rezivění.

Hledat by ste měli spíše v hluboké vodě, ze které se předměty nedají bez magnetu lehce vytáhnout. Pokud je voda neprůhledná, stačí i o něco menší hloubka. Nejvíce artefaktů bývá samozřejmě u pobřeží, uprostřed velkého jezera toho moc nenajdete.

Magnet fishing v plytkej vode
Hledat se dá i v mělké vodě, pokud je dostatečně neprůhledná.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *