9 neuvěřitelných úlovků: TŘETÍ je zcela unikátní, to jste ještě neviděli.

9 neuvěřitelných úlovků: TŘETÍ je zcela unikátní, to jste ještě neviděli.

Znáte magnet fishing? Lovec hodí do vody magnet a čeká, co vytáhne. Může to být cokoliv! Mnozí vytáhli nečekané a podivné věci – přesvědčte se sami.

Magnet fishing je hledání železných pokladů ukrytých na dně vod. Magnet můžete házet do jezera, řeky, studny, moře. Na Slovensku je to stále více populární záliba, protože je to zábavné a vzrušující. Při každém hození magnetu jste plní očekávání, co najdete. A pak se tomu můžete zasmát.

Existují různé fishing magnety s různou silou a šancí zachytit předmět, různé typy lan, i kužely proti zaseknutí, které výrazně snižují riziko uvíznutí magnetu pod vodou. Mnozí fisheři si dokonce vylepšují magnety podle sebe a vymýšlejí různé svépomocné zlepšováky.

Vytvořili jsme pro vás seznam vzácných nálezů, čtěte dál.

1. úlovek: mačeta

mačeta nalezena pod městským mostem

2. úlovek: dělostřelecká koule z 19. století

dělostřelecká koule z 19. století

3. úlovek: dvě zbraně najednou

dvě zbraně nalezené ve vodě

První (zadní) zbraň je americká puška M1917 Enfield. Druhou se nepodařilo identifikovat. Najít ve vodě dvě zbraně je velmi vzácný úlovek, který se nepodaří jen tak kdekomu. K úlovku gratulujeme fisherovi Bavarian theasure hunter.

4. úlovek: pistole Colt 1911

rezavá pistole Colt 1911

Na obrázku je Colt 1911, samonabíjecí pistole americké výroby. Používala ho americká armáda od roku 1911 do roku 1985. Byl používán během první světové války, druhé světové války a válek v Koreji a Vietnamu.

5. úlovek: moped

moped

6. úlovek: model auta

model auta

7. úlovek: náboje

náboje

8. úlovek: kolo

kolo vytažen s pomocí magnetu

Chcete vidět nejlepší úlovky z českých řek a jezer? Tak neváhejte a přidejte se do FB skupiny Magnet fishing Czech Republic.